Μικρή αναστάτωση προκλήθηκε στη Λεωφόρο Συγγρού την Κυριακή, κατά τη διάρκεια της διεξαγωγής ποδηλατικού αγώνα, όταν ένα τρόλεϊ έμεινε στη μέση του δρόμου λόγω βλάβης.
Έτσι, υπό τον κίνδυνο να υπάρχει πρόβλημα με τον ποδηλατικό αγώνα, αστυνομικοί, επιβάτες του τρόλεϊ και περαστικοί αποφάσισαν να σπρώξουν το όχημα, για να μην παραμείνει κλειστός ο δρόμος.
@marisadrolapa #foryou #φοργιου ♬ LALALALA – Marina Satti